W ramach naszych działań blisko współpracujemy i korzystamy z produktów renomowanych Partnerów, będących rynkowymi liderami w swoim asortymencie, co dodatkowo podnosi jakość i prestiż wykonywanych przez nas realizacji.

Natomiast nasi klienci korzystają na tym dodatkowo: decydując się na określone pakiety, zyskują niedostępne nigdzie indziej rabaty.

Jakto działa?

Szczegóły i zakres współpracy pomiędzy nami, inwestorem, a Partnerem każdorazowo dopasowujemy do specyfiki realizowanego projektu i złożonego zamówienia.

Poniżej zamieszczamy kalkulator, w którym zawarliśmy przybliżone ceny (uśrednione i zrabatowane) poszczególnych elementów, które oferujemy. Ponadto wskazaliśmy rabaty, które deklaruje każdy z Partnerów na swoje produkty, będące w jego ofercie.

Innymi słowy poniżej można zobaczyć ile mniej więcej może kosztować dana inwestycja, w czym możemy pomóc, jakie rabaty wynegocjować u Partnerów, z którymi współpracujemy.

Natomiast na etapie umowy, po wyborze konkretnych rozwiązań, konkretnego projektu budynku, a przede wszystkim konkretnych produktów Partnerów, określimy cenę, z zachowaniem wskazanych poniżej rabatów.

Oszacuj orientacyjną wartośćswojej inwestycji

OFERTA PODSTAWOWA

PAKIET KOMFORT

2 500 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnego produktu z oferty Partnera.
4 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnego produktu z oferty Partnera.
1 500 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnego produktu z oferty Partnera.

PAKIET ZAGOSPODAROWANIE TERENU

25 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego zagospodarowania średniej wielkości działki/ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.
10 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego zagospodarowania średniej wielkości działki/ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.
4 000 – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego zagospodarowania średniej wielkości działki/ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.
1 500 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego zagospodarowania średniej wielkości tarasu/ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.
10 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego zagospodarowania średniej wielkości działki/ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.

PAKIET UTRZYMANIE TERENU

6 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego utrzymania średniej wielkości ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.
1 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla typowego utrzymania średniej wielkości ogrodu. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.

PAKIET WYPOSAŻENIE BUDYNKU

8 000 zł – Podana kwota zawiera 10% RABATU w stosunku do ceny indywidualnej. Kwota jest kosztem zakupu oraz dostawy produktu i jest uśrednionym kosztem, oszacowanym spośród produktów będących w ofercie Partnera, przyjętym dla potrzeb typowego, średniej wielkości budynku. Dokładana kwota, z zachowaniem 10% rabatu od aktualnych cen katalogowych, zostanie ustalona na etapie zawierania umowy, po wyborze konkretnych produktów z oferty Partnera.
Łącznie zł

Natomiast w uzupełnieniu powyższego i zaproponowanych pakietów, bezwzględnie warto wspomnieć o naszym bliskim partnerstwie, z wymienionymi poniżej markami. To właśnie ich których produkty, w dedykowanych i dostępnych tylko tutaj cenach, są dostępne w ramach naszej oferty:

Dodatki użytkowe i dekoracyjnejako uzupełnienie do domu

1. Producent komfortowych, całorocznych jacuzzi ogrodowych oraz wanien spa.

2. Producent nowoczesnych i funkcjonalnych parasoli ogrodowych.

litex

3. Producent designerskich donic do aranżacji domowych, ogrodowych i tarasowych.

4. Producent komfortowych i nowoczesnych mebli ogrodowych.

5. Producent eleganckich i oryginalnych palenisk ogrodowych.

Elementy do budowy i aranżacjidomu i ogrodu

1. Producent trwałej i nowoczesnej galanterii betonowej do aranżacji ogrodów.

2. Producent trwałej i nowoczesnej galanterii betonowej do aranżacji ogrodów.

3. Producent ozdobnego kamienia do dekoracji ogrodów.

4. Producent automatyki i elementów użytkowych do wodnych budowli w ogrodzie.

5. Producent ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania.

Elementy doużytkowania ogrodu

1. Producent narzędzi i urządzeń do utrzymania ogrodów oraz systemów nawadniania.

 

 

2. Producent mechanicznych urządzeń do kompleksowego utrzymania ogrodów.