Jesteśmy przedsiębiorcami, których połączyła idea tworzenia niewielkich i komfortowych domów wraz z pięknie urządzonym terenem, a to wszystko w cenie niewielkiego mieszkania, czasem nawet kawalerki.

Nasze doświadczenie i kreatywność pozwalają spełniać marzenia o własnym domu i ogrodzie, które mogą urzeczywistnić się w zaledwie kilkanaście tygodni. Wspólnie z Tobą wybierzemy dopasowany do Twoich potrzeb projekt, a całą resztę, łącznie z formalnościami i realizacją wykonamy już sami.

Jako przedsiębiorcy działający od kilkunastu lat w branży budowy domów modułowych z drewna oraz urządzania ogrodów, zrealizujemy Twoją inwestycję kompleksowo i na najwyższym poziomie technicznym, a także zapewnimy Ci wsparcie i doradztwo na każdym etapie tego procesu. Nasze doświadczenie obejmuje ponad 130 domów zrealizowanych we wszystkich rejonach Polski, a także setki ogrodów, w których prowadziliśmy kompleksowe działania, co zaowocowało m.in. powstaniem najpopularniejszego portalu branżowego w naszym kraju. Ponadto w ramach naszych działań blisko współpracujemy i korzystamy z produktów renomowanych partnerów, będących rynkowymi liderami w swoim asortymencie, co dodatkowo podnosi jakość, ale i prestiż wykonywanych przez nas realizacji.

To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania i wykonać go kompleksowo, dopasowując do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy przejrzyste warunki i rzetelną współpracę, a jako producent domów modułowych gwarantujemy ich trwałość, solidność oraz odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. A stworzony przez nas ogród, w wybranym przez Ciebie stylu, będzie pięknym dopełnieniem, w którym poczujesz się komfortowo i w zgodzie ze swoim stylem życia.

Zapraszamy do współpracy

Tomasz Szostak

Z ogrodem na TY

Z wykształcenia geodeta. Z dyplomem i wyróżnieniem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od roku 1999 pracował w zawodzie, prowadząc działalność w tym zakresie, w ramach której może pochwalić się setkami kontraktów i zleceń, także o dużych budżetach i odpowiedzialności.

Jednocześnie, z racji swoich pasji i zainteresowań, od roku 2009 prowadzi działalność w zakresie kompleksowego zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, która w chwili obecnej całkowicie zdominowała zawodową aktywność. Ponadto od ośmiu lat intensywnie rozwija działalność internetową – początkowo bloga „Z ogrodem na TY”, a obecnie profesjonalny i specjalistyczny portal z zakresu szeroko pojętej branży ogrodniczej.

Autor licznych wystąpień oraz setek specjalistycznych publikacji w prasie branżowej, chociażby w takich magazynach jak „Przepis na Ogród”, „Mój Piękny Ogród”, „Kocham Ogród”, „Lider Biznesu – ogrodniczy magazyn branżowy” czy „Murator”.

Maciej Gogolczyk

W.G Partners

Prawdziwy pasjonat, a także doświadczony rzemieślnik i profesjonalista w każdym calu, o czym przekonuje się każdy, kto zamieszka w wybudowanym przez niego domu.

Od wielu lat rozwija i udoskonala technologię budowy domów szkieletowych, pomaga krok po kroku przejść przez proces budowy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

Przedsiębiorca z wizją, którego idea „własny dom w cenie kawalerki”, została potwierdzona już w dziesiątkach realizacji. Wierny idei, że rzetelność oraz wsparcie i zadowolenie klienta jest kluczem do sukcesu, co skutkuje nieustannym rozwojem.

Prywatnie miłośnik górskich wędrówek oraz sportów walki, a więc wszystkich aktywności, w których liczy się wytrwałość i siła charakteru.