W ramach naszych usług, zawartych w ofercie szczegółowej w pakiecie 7, oferujemy budowę jednego lub kilku domów (mini osiedla) na działce inwestora, jako typowej inwestycji nastawionej na wynajem.

Z naszego doświadczenia, kontaktów z klientami, a także wieloletniej analizy rynku wynika, że tego typu przedsięwzięcia cieszą się dużym zainteresowaniem, a wynajem niewielkich domków wpisanych w atrakcyjnie zagospodarowany teren, cieszy się dużym zainteresowaniem, konkurującym i coraz częściej wygrywającym z ofertą typowych hoteli.

Dlatego wychodząc naprzeciw tego typu potrzebom rynkowym, oferujemy budowę domów przeznaczonych na wynajem.

Przykłady tego typu projektów opartych na kilku domach:

Przykłady tego typu projektów opartych na pojedynczym domu:

Uwadze polecamy także nowość w naszej ofercie, niewielki domek o powierzchni około 20m2, który jest doskonałą alternatywą dla hotelowego pokoju:

Ponadto w ramach usług dodatkowych, bazując na naszej bliskiej współpracy z Partnerami, inwestorom oferujemy pomoc w zagospodarowaniu terenu, doborze materiałów, a także wyposażeniu obiektów w tak ważne w tego tego typu inwestycjach elementy jak: wanny spa, parasole czy paleniska.

A to wszystko w niezwykle atrakcyjnych i niedostępnych nigdzie indziej cenach, które wynikają z naszych współpracy i wzajemnej wymiany świadczeń z Partnerami.

Jesteś zainteresowany i chcesz poznać więcej szczegółów?